Diskusní fórum o rybaření

Dobrý den,

Mám takový dotaz,přítel by si měl v únoru vyzvednout povolenku na ryby. A v únoru slaví narozeniny a my jako rodina by jsme jsme mu ji chtěli dát k narozeninám,jen nevím zda je možné že by mi tu povolenku mohl někdo vydat aniž by on u toho musel být. Samodrejme kdyby byl potřeba podpis mohl by se pak zastavit podepsat,upřímně nevím co k tomu je potřeba a jestli vůbec je to takto možné udělat nebo se nějak domluvit. V předchozích letech povolenku a rybářský lístek měl. Jedná se o to že 5.2.2021 vydávají povolenky a on 5.2.2021 bude mít oslavu ale až odpoledne. A bohužel poté bydlíme v Liberci a on je vedený ve Dvoře Králové nad Labem. Předem děkuji za odpověď.

Trvalý odkaz

Pokud by si měl vyzvednout povolenku, tak to nejspíš sám má nějak naplánováno a nevím, jak mu do toho chcete rozumně vstoupit. Každý rybář se v tom vyzná a řídí se spoustou pravidel. Pro vydej povolenky nejprve musí vrátit tu z loňského roku se sumářem, musí uhradit poplatky a pak si bere novou povolenku. Buď osobně, nebo poštou. 

Takže asi celkem není problém, že místní organizace může vydat povolenku i někomu jinému, když se k tomu dostatečně prokáže a domluví se to. Ale spíše vidím problém v těch věcech kolem. 

Přidat komentář